IK Multimedia ToneX One

Odešleme pravděpodobně do Středa, 19.06.
J
Tonex one zázrak
Jezisek40 26.05.2024
Po tom co jsem měl Kemper stage a kemper rack, Line6 Helix a Quad cortex jsem vždy po čase zjistil, že používám tak 10 procent moznosti a ze mi staci pouze jeden zvuk + chorus + delay + wah.
A v tomhle je pro me tonex one je pro mě velký zázrak. Už hraju na kytaru 25 let a nikdy se mi nesnilo o takovém zvuku v tak malém provedení.
Ano chvíli mi trvalo než jsem zprovoznil software tonex SE a chvíli trvalo než jsem přišel na to jak nahrat první profily zesilovačů do tonex one.
Nyní mám v tonex one nahraný profil evh5150 který jsem našel na tonenet + moje ir a hraje to fantasticky. Pouzivam pouze jeden zvuk a na zbytek používám pedaly(delay, chorus, clean boost a wah) a potenciometr na kytare.
Vše mám nyní integrované v malém pedalboardu a vše napajene powerbankou harley benton.
Pokud potřebuji přizpůsobit zvuk podle prostoru kde hraji, tak vše upravím přímo na potenciometrech tonex one.
Za mě tedy dobrá práce IK multimédia. Tohle nemá pro mě prozatím konkurenci.