Duesenberg Les Trem II Gold TM85G

Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 27.06.Pátek, 28.06.
J
Špatná kvalita u dobrého nápadu
JeffrySevcik 30.03.2020
Výborné tremolo - dokud fungovalo. Snadná instalace bez poškození kytary, výborný nápad, lehký chod.
Používal jsem na Yamaha SA2200 - cca 1 rok občasného používání (kytar mám více), poté se ulomila "packa" u basových strun jež drží v tremolu struník, evidentně únava materiálu - přišel jsem ke kytaře, která stála ve stojanu stojanu a všiml jsem si jak je to ulomeno - pouhým náporem tahu strun, používám 11-52 standardní ladění, takže nic extra silného a tremolo jsem používal velmi decentně. Zklamán jsem napsal dotaz na prodejnu, zda je možno reklamovat, ale trochu se bojím zamítnutí - je to přeci jen mechanická část.
Shrnutí - výborný nápad, ale mizerné zpracování či špatná kvalita materiálu - nedoporučuji