Zoom H1n

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 2.05.
W
Strasznie fajny sprzęt!
Wurl 17.12.2021
Kupiłem Zoom H1N w sumie po to, aby mieć coś ciut lepszego do nagrywania plenerowych występów - ot zestaw aparat + dyktafon - których nagrania mógłbym zebrać w post produkcji. Do tej pory korzystałem z innego (wcale nie dużo tańszego) rejestratora - więc z ciekawości, pierwsze muzyczne spotkanie nagrałem obydwoma.
NIEBO A ZIEMIA! Dźwięk czysty, bez zbędnych szumów, wszystko ładnie porozdzielane co z lewej co z prawej, wygodne korzystanie, podświetlany ekran... Żyć nie umierać (a długo się wahałem, patrząc czy aby na pewno to jest taki "super" sprzęt jak mówią - jest!)

AD
W tej cenie wszystko się zgadza
Adrian DREAMER 23.01.2024
W tej półce cenowej trudno oczekiwać więcej - jakość dźwięku niemal krystaliczna, dobrze leży w dłoni. Jedyne do czego można się przyczepić osłony mikrofonów, wydaje się że przy spadku z wysokości mogą nie wytrzymać - ale przecież ten sprzęt nie jest od tego, żeby nim rzucać. Reasumując - stosunek jakość-cena jest świetny. Polecam na nagrania w terenie.