Dostępny za 8-10 tygodnie
Dostępny za 8-10 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

JS
Dobra cena i kompaktowy rozmiar.
Jakub Sz. 01.11.2021
Futerał robiony na wzór droższych marek.
Jakościowo jest na dobrym poziomie, a praktycznym na najwyższym.
Cała konstrukcja jest ze sklejki drewnianej obita wodoodpornym materiałem. Środek elegancko obszyty.
Naprawdę w tej cenie futerał jest bardzo praktyczny i nie odstaje jakościowo od znanych marek kilkukrotnie droższych.

P
nice
PolishTrombone 20.09.2019
PL: Futerał przyszedł około 3 tygodnie temu,jak do tej pory sprawuję się świetnie, szczególnie chwalę dużą ilość miejsca wewnątrz, dzięki systemowi poduszek można ułożyć w nim praktycznie każdy puzon,mój (yamaha ysl 448) wchodzi spokojnie i jeszcze zostaje sporo miejsca, bardzo fajne są również szelki do noszenia na plecach (nie miałem tego w futerale dołączonym do instrumentu) oraz kieszonka z boku do której mogę wrzucić nuty do szkoły muzycznej ,nuty na orkiestrę, kilka zeszytów ładowarkę do telefonu , kanapki i parę innych rzeczy. Serdecznie polecam!
EN: The case came about 3 weeks ago, so far it works great, especially like the large amount of space inside, thanks to the cushion system you can arrange every individual trombone in it, mine (yamaha ysl 448) stes well.What's more case includes braces to wear on the back (I did not have it in case included with the instrument) and a pocket with on a side where I can throw into sheet for music school, for orchestra, several notebooks, phone charger, sandwiches and a few other things. I can highly recommend!