Thomann E-Bass Case ABS

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 3.05.
G
Solidny case na większe wiosła
Grabarz 19.07.2021
Konstrukcyjnie nie ma się do czego przyczepić - solidny, twardy, dość ciężki, dobrze chroniący zawartość. Jedynie zamki wykonane z czegoś słabego - szybko zaczęły rdzewieć, mimo braku wystawiania na warunki, które mogłyby to rdzewienie powodować/przyspieszać.

N
Jest OK!
Nidhogg 17.06.2022
Nie przejdzie mi przez głowę zakup droższego case'a. Ten spełnia swoją rolę w 100%. W moim egzemplarzu trochę trzeba mu pomóc przy zamykaniu ponieważ profile idealnie się nie składają, ale to nie kłopot. Zrobiłem z nim już sporo kilometrów i nic złego się z nim nie dzieje. Jeśli kiedyś będę potrzebował drugi case do basu to kupię taki sam.

V
Średnio-dobry futerał
Verth 14.10.2019
Futerał mam od 9-ciu miesięcy i służy mi wyłącznie do przechowywania basu w domu, nie jeżdżę z nim w trasy. Futerał poleciła mi obsługa sklepu. Kupiłem go do gitary basowej ESP LTD B204SM. Po tym jak gitara już się w nim znalazła okazał się nieco za duży. Bas nie był idealnie dopasowany, były luzy i gitara ruszała się w środku wszerz i wzdłuż futerału. W związku z tym konieczne było doinwestowanie w klej i piankę, którą musiałem okleić ścianki futerału tak, żeby bas był do nich bardzo dobrze dopasowany. W tej sytuacji problemem był też materiał, którym wyścielono wnętrze futerału, bowiem "włochaty" plusz niespecjalnie nadaje się jako powierzchnia do rozprowadzania kleju. Z zakupu jestem umiarkowanie zadowolony.

T
TwoPlusTwo 23.02.2020
Główna zaleta tego futerału to materiał, z którego został wykonany czyli plastik. Dzięki temu chroni gitarę przez deszczem i nie chłonie wody. Łatwo też go przetrzeć. Kolejną i chyba największą zaletą jest cena. Futerał jest lekki i robi dobre wrażenie. Nie pasuje jednak do Jazz Bass, trudno się zamyka i ma dość nieprzyjemny zapach, który niestety przechodzi na instrument.