Studiologic SL88 Studio

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 8.05.
d
Bardzo dobrze wykonana klawiatura midi.
darodex 04.03.2022
System młoteczkowy Fatar TP/100 jest naprawdę świetny. Ma się wrażenie, że gra odbywa się na klawiaturze pianina. Brawo Studiologic.
Dodatkowa półka na magnesie idealnie nadaje się na laptopa ale też nieco cięższy moduł brzmieniowy, moduł perkusyjny etc. Polecam

M?
Studiologic SL 88 Studio
Maciej ?ukaszewicz 09.04.2022
Bardzo dobrze pomyslany instrument. Niewatpliwą zaleta jest mozliwość montowania magnetycznych pulpitów zarówno do nut czy tabletu ( u mnie Dell 13' 2,5kg) jaki i laptopa. Swietny pomysł. Nie rozumiem dlaczego nie stał się standaedem w tej marce. Klawiatura niestety taka sobie. Po 11 miesiacach została wymieniona na nowa i teraz hestem bardzo zadowolony (być może jakaś wadliwa partia). Podsumpwaujac instrument wykonany bardzo porzadnie lekki 11 kg . Polecam

p
Swietna klawiatura sterujaca
pawziu 27.03.2018
Uzywam tej klawiatury do cwiczenia w domowym studiu. Bardzo dobry stosunek jakosci do ceny.
Zastrzezenia budzi jedynie specyficzna obsluga ustawien klawiatury przez program komputerowy (uzywam MacOS). Potrzebna jest odrobina czasu, zeby zrozumiec sposób zapisywania ustawien.
Polecam!