komfort noszenia

Sennheiser HD-300 Pro

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 8.05.
Ln
W tej cenie to doskonałe u uniwersalne słuchawki
Lektor nagraniowec 03.08.2023
Długo szukałem uniwersalnych słuchawek, które mógłbym wykorzystać w studiu do wielu zastosowań. Te Senheisery sprawdzają się doskonale.
Są bardzo wygodne, mięciutkie i bardzo dobrze przylegają. Nawet długa praca w nich nie powoduje bólu głowy jak to miałęm przy Shure SRH440.
Jakoś materiałów wydaje się bardzo dobra, są miłe w dotyku i bardzo dobrze spasowane. Nawet trzeba czasem użyć sporej siły aby zmienić regulację. Ale to dobrze bo nic się przypadkiem nie przestawia.
Słuchawki są zwarte i nie wydają dźwięków przy ruchach głową i szczęką. Dla mnie to ważne bo pracuję z mikrofonami i na przykład wspomniane wyżej słuchawki Shure SRH440 trochę trzeszczały i stukały, co utrudniało pracę.
Jakoś dźwięku jest bardzo dobra z mocnym basem i wyraźną bazą stereo. Nie są to może słuchawki do bardzo wymagających zadań jak choćby mastering albo jakieś topowe miksowanie no ale umówmy się, że w tej cenie nie ma słuchawek do takich zastosowań :)
Jako odsłuch do nagrań, kontrola przy miksowaniu (gdzie głównie lecę na monitorach) albo odsłuch dla wokalistów/lektorów są świetne.
A i do oglądania filmów czy słuchania muzyki wspaniale się nadają.
Moim zdaniem w tej cenie nie ma nic lepszego. Ale to oczywiście kwestia gustu.
komfort noszenia