dźwięk/jakość

obciążenie komputera

zawiera podatek VAT
dostępny
dostępny

Po dokonaniu zakupu tego artykułu licencja zostanie przesłana emailem.

K
Przeżyłem szok!
KonradozGitarro 22.11.2019
Długo zastanawiałem się nad zakupem tego oprogramowania. Oglądałem recenzję na różnych portalach, czytałem opinie na forach dla gitarzystów, ale w końcu się zdecydowałem i... była to jedna z lepszych decyzji w moim gitarowym życiu.

Oprogramowanie:
Jest to jedna z tych aplikacji (jeżeli mówimy o tym pluginie w kontekście aplikacji Standalone), która jest prosta i wygodna w obsłudze. Nie uświadczymy tutaj skomplikowanego procesu składania naszego Rig'u. Wszystko jest intuicyjne i wygodne w obsłudze. Szeroki zakres możliwości jaki daje wersja Elite sprawia, że nim znajdziemy nasze optymalne brzmienie, spędzimy z tym programem wiele godzin (ale przyjemnych i odkrywczych). Aplikacja działa płynnie i nie zauważyłem zbytniego obciążenia systemu podczas pracy BIAS FX 2.

Możliwości:
Tego nie sposób krótko opisać. Kombinacji i możliwości brzmieniowych jest tak dużo, że nie da się ogarnąć wszystkiego przy jednym posiedzeniu. Brzmienie wzmacniaczy to na prawdę dobre symulacje, które po niewielkiej obróbce w DAW dają rewelacyjną jakość nagrania. Dodatkowo wbudowane profilowanie gitary, sprawia że nasz muzyczny arsenał znacząco się powiększa. Nie można zapomnieć o wbudowanym looperze, który dopełnia zabawy z tym produktem.

+ intuicyjna obsługa
+ możliwości brzmieniowe
+ dobra optymalizacja oprogramowania
+ możliwość pracy w trybie Standalone
+ stabilność aplikacji
+ Dzielenie się i pobieranie presetów innych użytkowników (Tone Cloud)

- nie zauważyłem
dźwięk/jakość