dynamika

Mollenhauer Waldorf Edition Tenor Recorder

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 2.05.
Rd
Piękna seria fletu ale otrzymany egzemplarz trochę uszkodzony
Reinier de Graaf 15.12.2022
Jestem zachwycony fletami z serii „Waldorf”. Dźwięk tego tenorowego fletu jest tak głęboki, okrągły, ciepły, zdecydowany a jednak delikatny. Wręcz taki ‚soczysty’ dźwięk ma. Wspaniale!

Mam, niestety, parę minusów. Nie z racji samej serii „Waldorf”, ale co do egzemplarzu, który dostałem:
1. Odcień koloru główki jest inna od korpusu i stópki. Wygląda, jakby z innego kawału drewna, są inne rysy drewna oraz jest jaśniejsze. Tak jakby części zostały skompletowane z różnych fletów.
2. Jest mała rysa na korpusie.
3. Futerał jest tak bardzo na styk, że z trudem się zapina z instrumentem w środku. Gdyby kieszonka na korpus byłaby bardziej ułożona w bok a nie na środku, problemu by nie było.
4. Nie wiem, dlaczego tu poddano stroju 442, skoro brzmi niższy nawet od 440. To nie 438?

Nie mam zamiaru zwrócenia fletu do sklepu, ale trochę przykro, że nie jest dokładnie jak w opisie oraz, że jest mały uszkodzenie na korpusie.
dynamika