Millenium Focus 18 Drum Set Black

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 3.05.
L
Perkusja idealna dla 6latka
LukasDo 25.08.2023
Zakupiłem perkusję dla mojego 6-letniego syna, który rozpoczyna naukę gry. Szybka i profesjonalna obsługa sklepu pomogła mi zdecydować o wyborze tego modelu. Instrukcja intuicyjna. Całe złożenie zajęło około 2h. Perkusja jest dobrze wykonana. Wszystko do siebie pasuje. Syn jest bardzo zadowolony. Jak za tą cenę i przeznaczenie na początek przygody z perkusją jest to wybór bardzo dobry. Polecam w 100%.

Świetnie brzmiący instrument, idealny na początek zabawy z perkusją :)
MiMiK 03.08.2023
Sprzęt kupiony z polecenia nauczyciela dla 6-cio latka i musze przyznać iż bardzo fajnie brzmi ta perkusja. Szukałem czegoś w rozsądnej cenie co nie brzmi jak zabawka z plastiku i syn ma radochę z gry na tej perkusji. Jedyne minusy to źle spasowane (problem z zatrzaskami) trzymania tomów (nad stopą), kolor czarny piano (strasznie się brudzi). Pozatym dźwięk i wygląd super. POLECAM!