Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Czwartek, 9.05. a Piątek, 10.05.
T
Ten wzmacniacz może śmiało rywalizować z butikowymi markami!
ThePatriarch 19.04.2023
Jeżeli marzyłeś o Marshallu Plexi ale obawiałeś się zakupu wiekowego egzemplarza, który może być awaryjny - nie musisz się dłużej wahać! Doskonale brzmiący wzmacniacz, nie tylko do brzmień w stylu vintage. Jestem pozytywnie zaskoczony wszechstronnością 1959HW - sprawdza się zarówno przy delikatnych clean'ach, rytmicznych crunch'ach czy silnie przesterowanych lead'ach. Potrafi zabrzmieć bardzo nowocześnie, zwłaszcza z gitarami strojonymi nisko. Headroom jest bardzo duży i tego właśnie szukałem. Jest niezmiernie czuły na zmianę gitar, przystawek czy regulację potencjometrami tone i volume. Przy większośći współczesnych highgainowych wzmacniaczy dźwięk jest tak skompresowany, że trudno jest odróżnić brzmienie strata od les paula. W przypadku Marshalla Plexi szeroki zakres dynamiki i barwy wydaje się wręcz uwypuklać różnice pomiędzy różnymi gitarami. Wizualnie bardzo ładnie wykonany, do tego Made in England!