Dostępny za 2-3 tygodnie
Dostępny za 2-3 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

n
Pierwszy multiefekt, którego nie zamierzam sprzedać
nagraj 13.08.2020
Pierwszy multiefekt, który jest ze mną już od kilku miesięcy i z którym nie zamierzam się rozstać. Nooo... może jeszcze miałem Line6 M9 dość długo (ale to trochę inne multi).

Używam go w pedalboardzie (raczej jako efekty modulacyjne lub deleye), albo z nim nagrywam i gram w słuchawkach (wtedy też korzystam z symulacji wzmacniaczy i przesterów).

Brzmienie - uważam, że jest świetne. Można wiele wykręcić i naprawdę ciężko odróżnić go od prawdziwych wzmacniaczy. Może nie reaguje tak dobrze na gałkę Volume w gitarze jak prawdziwe wzmacniacze i efekty analogowe - niemniej jednak, jak nagrywam to raczej nie kręcę volume w gitarze.

Za
- brzmienie
- rozmiar
- aplikacja do obsługi (HX Edit) - super intuicyjna
- możliwości tworzenia brzmień

Przeciw
- zasilacz - kształt jest bardzo dziwny i mało pedalboard friendly
- obsługa bez aplikacji - nie jest źle, ale rzadko cokolwiek zmieniam w menu samego efektu
- ilość efektów - mi 6 wystarcza (zawsze można zmienić preset), ale domyślam się, że dla niektórych może to nie być wystarczające

Cena - w sumie jest dość drogi, ale możliwości to rekompensują.

SN
Sebastian Nowak 14.11.2020
Stomp zastąpił cały mój backline gitarowy i basowy, a także stary interfejs gitarowy do nagrywania. Nic więcej mi nie potrzeba.

Just a great all-in device
Adam71 18.08.2022
With tons of amps and effects and upcoming firmwares it's an easy buy. It's a really small device, you can basically transport it in a gigbag. It has its limitations in dsp for example, you just can't put too many effects into preset but you can do a lot. What's great about HX is that it's good as a portable rig but also as a part of signal in a pedalboard if you already have some effects you can't live without. The size of stomp is a clear win for me.

MO
Bardzo fajny sprzęt
Marcin O 26.08.2020
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Szczerze polecam!

KC
Amazing little box of joy and utility
Kamil Ch 27.12.2023
Due to constant firmware updates it gets better with time. I like how small and simple it is. If you have any idea on what you're doing it can deliver amazing tones, be used as multi fx, an amp & cab sim, or all in one solution for most people. I currently use it with other pedals, but it can as easily be used standalone unit.

I wish there were a unit like this (I mean the small form factor) from Helix but had a little more DSP and more available blocks. When you do not want to change presets too much when playing live (I need lots of different effects for different songs) you can feel limited

WK
Mały wielki multiefekt
Waldek Kulikowski 23.08.2020
Uwaga! Niech oglądajacych nie zmyli wielkośc efektu. To co można z tą bryłą zrobić, przerosło moje oczekiwania. Świetny multiefekt.