Line6 Helix LT Guitar Processor

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
K
Niesamowity
Krzysiek2 26.04.2022
Wszystko-mający procesor gitarowy - dla wymagających. Co chwilę odkrywam jego nowe funkcje i sposoby na ich kreatywne wykorzystanie. Świetnie się sprawdza w graniu na żywo - wszystko można skonfigurować tak, żeby obsługiwać wyłącznie nogą - nie trzeba kucać. Oczywiście wymaga to poświęcenia na to trochę czasu. I tu chyba jedyny minus - jest tyle możliwości i nowych pomysłów (masa inspiracji od społeczności w internecie) - że można spędzać godziny na zabawie w ustawianie a nie na samym graniu na instrumencie... ;)

x
Great all-round device for gear geek and not only
xystof 09.10.2021
A great device for guitar geak, but also for the stage. It gives really big possibilities for preset combinations with multiple amps, cabs, and so on. The only disadvantage is that you can lose yourself in all these combinations and settings. It is so complex that I have to refer to the manual or YT tutorials from time to time.
If you like simple access to such a wide range of rigging, I very recommend it.

N
Najlepsze co jest na rynku
NationsChurch 01.12.2021
Dla kościoła i zespołu uwielbienia, który gra główne Worship - to jest niesamowite urządzenie. Ten produkt zebrał w sobie tyle możliwości, które będą zachwycać jeszcze długie lata.

V
Bardzo dobry sprz?t
Vector9 17.12.2017
Jakosc symulacji jest bardziej niz zadowalajaca, a z kazdym uaktualnieniem oprogramowania jest coraz wiecej mozliwosci. Polecam

r
Swietny sprzet!
rufiozouza 02.04.2023
Przesiadlem sie z modelera headrush - jestem bardzo bardzo zadowolony z jakosci dzwieku i mozliwosci kreowania lini efektów. Wszystko dziala bardzo dobrze, dobra aplikacja do sterowania. Jedynie pedal wymagal drobnej regulacji, zeby nie skrzypial, ale jest to zawarte w instrukcji.Przesiadlem sie z modelera headrush - jestem bardzo bardzo zadowolony z jakosci dzwieku i mozliwosci kreowania lini efektów. Wszystko dziala bardzo dobrze, dobra aplikacja do sterowania. Jedynie pedal wymagal drobnej regulacji, zeby nie skrzypia, ale jest to zawarte w instrukcji.

L
Wspaniały sprzęt
LochySlav 12.04.2023
Solidne wykonanie
Wygląd premium
Dobry, jasny i czytelny wyświetlacz
Dosyć intuicyjny, chociaż warto się trochę pouczyć na temat tego sprzętu by móc wykorzystać jego możliwości, szczególnie jak ktoś brzmienie wykręcał tylko na lampie i tube screamerze jak ja😅
Przesiadka z 50kg lampy całkowicie na plus (nawet brzmieniowo - każdy wie jak potrafi wyglądać nagłaśnianie mocnego wzmaka na mniejszych scenach)
Ciągłe wsparcie softu
Mega symulacje efektów i wzmaków
Praktycznie nieograniczona możliwość brzmień

R
HELIX LT
ROBBI25 23.01.2021
OK, SPRZĘT I JEGO MOŻLIWOŚCI.

R
Rufio44 29.01.2018
Swietny sprzet - pozbylem sie wszystkich ciezkich wzmacniaczy

Helix
Anonimowy 27.05.2022
Wszystko jest ok dwie dostawy to urządzenie jestem bardzo zadowolony

D
Super sprzęt
Dyziu 12.03.2024
Cóż moge powiedzieć, ogrom możliwości, które daję ta maszyna, jest po prostu niesamowity, mam go od dobrych kilku miesiecy a tak na prawde odkryłem moze 10% tego co potrafi helix. Jakość wykonania cudowna, design trafił w moje gusta bo mimo wszystko wygląd jest dla mnie istotny, nie mogę przyczepić się o nic, jak na moje potrzeby, ten sprzęt jest idealny.