zawiera podatek VAT
dostępny
dostępny

Po dokonaniu zakupu tego artykułu licencja zostanie przesłana emailem.

Najlepszy gitarowy VST
Mrowek 11.01.2023
Przed skorzystaniem z Amplitube'a byłem bardziej fanem rozwiązań, że tak powiem "analogowych", czyli fizyczny pedalboard, piec lampowy stojący obok i na tym sobie pogrywałem. Z czasem jednak ciągle rozkładanie setupu stało się dla mnie trochę uciążliwe, wyjmowanie efektów, łączenie kabli, oczekiwanie aż lampy w piecu się nagrzeją, trochę to trwało. Amplitube'a 5 MAX kupiłem głównie z myślą o nagrywaniu gitary i basu, gdyż wcześniej robiłem to za pomocą Fendera Mustanga I v2, jednak występowały potężne opóźnienia. Z tą wtyczką na opóźnienia się nie napotykam, dodatkowo sama ilość tego sprzętu, jaka jest wbudowana robi na mnie potężne wrażenie. Od kostek, które sam posiadam w wersji fizycznej, po takie, o których zakupieniu myślałem (i nadal myślę, bo jednak na koncerty nadal wolę analogowe rozwiązania), przez samo wybranie head'a, kolumny, mikrofonów i późniejszych dodatkowych efektów. Oprócz tego, grę mogę rozpocząć w mniej niż minutę, gdyż wystarczy podłączyć gitarę lub bas kablem do interfejsu i już mogę rozpocząć "koncertowanie" w domu. Serdecznie polecam wszystkim wahającym się.

a
Idealny do grania w domu
adamz 14.02.2023
Bardzo bogata kolekcja presetów, które brzmia niesamowicie. Do tego dostajemy kupe narzedzi pozwalajacych nam wykreowac swoje wlasne presety, oferujac przy tym mnogosc konfiguracji (mikrofonów, glosników, kostek gitarowych itd). Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

s
Warty zakupu
sbl11 12.11.2023
Produkt w wersji MAX kupiony w promocyjnej cenie 435 zł. Za takie pieniądze było warto. Dużo symulacji wzmacniaczy, efektów, itd. Sporo ciekawych presetów. Dla mnie ten program to możliwość „wypróbowania” niektórych sprzętów, których raczej nie kupiłbym w wersji fizycznej. Z dobrej jakości słuchawkami lub monitorami całość brzmi naprawdę dobrze. Używany z interfejsem iRig HD 2. Po zastosowaniu paru optymalizacji dla komputera opisanych na forum IK Multimedia - program zaczął pracować zdecydowanie lepiej, szybciej się ładując i pozwalając używać mniejszego bufora bez zakłóceń w dźwięku.

Anonimowy 15.03.2023
I’ve replaced my Fender tube amp with this software for my home studio and more than happy to use it due to flexibility and variety of options. To me it sound like a real deal.

R
Rico248 05.12.2023
Bardzo dobre oprogramowanie zawierające wszystko co potrzebne aby wyprobować dziesiatki róznych tonów gitarowych. Moim zdaniem warto zakupić ale w wersji max i w cenie promocyjnej.

D
Świetny dla każdego gitarzysty
Dziunek 28.08.2023
Program bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Łatwo znaleźć dobre brzmienie, wiele możliwości edycji ustawień, dużo efektów, wzmacniaczy itd. Jestem bardzo zadowolony...