Hotone Ampero II Stomp

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 10.05.
P
Kupiłem
Pytacz 18.04.2023
Inżynierem dźwięku nie jestem, więc mogę ocenić wyłącznie na moje amatorskie ucho. Urządzenie zakupione do ciężkiego (i zabawowego) grania w warunkach domowych, czyli na słuchawkach. Sprawdza się doskonale i kupiłbym je ponownie. Moja ocena 5 na 5.

s
Funkcjonalny multiefekt do gitarowy
shlub 16.01.2024
Bardzo dobre wykonanie, kompaktowa budowa i przyjemne brzmienie. Możliwość ustawienia setek kombinacji łańcucha efektów. Funkcjonalny wyświetlacz z możliwością obsługi dotykowej. Generalnie w tej klasie cenowej nie potrzeba szukać czegoś innego. Możliwość wgrywania zewnętrznych IR poprzez aplikację. Nadaje się także do basu i podpięcie dwóch instrumentów jednocześnie. Jedynie czego mi brakuje to automatu perkusyjnego i możliwości podpięcia dodatkowego footswitch'a oraz pedału ekspresji jednocześnie oraz rozdzielenia obsługi głośności odrębnie na słuchawki i głośniki. Kompaktowa budowa pewnie nie pozwala na takie fanaberie.

I
Wszystko co potrzebujesz w jednym urzadzeniu
ImaRRgam 06.03.2023
Urzadzenie kompletne - wszystko czego potrzeba do grania dla gitarzysty jak i basisty w jednym urzadzeniu. Maly mankament, o którym jest glosno na forach i który pewnie bedzie naprawiony w aktualizacji to, ze podczas zmiany trybu ze stomp/patch na ulamek sekundy przeskakuje na kanal pod tym footswitchem. Pozostale rzeczy bez zarzutu!