Harley Benton TE-62CC SP
Krótki czas oczekiwania (zazwyczaj 2-5 dni)
Krótki czas oczekiwania (zazwyczaj 2-5 dni)

Produkt został zamówiony i ma być do nas dostarczony w przeciągu kilku dni.

OF
Najlepszy stosunek Cena/Jakość - Great Guitar
Overdrive Fun Studio 09.01.2022
For this price guitar is great!!! I compared HB to more expensive Squier guitars and HB wins. Check on You Tube.

Świetna gitara, za te pieniądze - rewelacja. Porównałem ją z droższymi Squierami i wypadła przy nich świetnie. Materiał nagrany jest na You Tube

S
Simply amazing
Skaposzczet 17.01.2023
This guitar is simply worth twice as much money. Sound is awesome and just like telecaster shout sound. I was also very surprised with setup. Was planning to set strings right as I always do after purchasing new guitar but guitar came to me with perfect string action and almost tuned.
Really there is nothing I can complain.

B
Ciężko uwierzyć ile się za to cudo zapłaciło
Bartbb 07.09.2023
Zwiedzając media gitarowe, czy recenzje tanich gitar nie ciężko usłyszeć, że gitary Harley Benton mają najlepszy stosunek ceny do jakości. Widziałem porównnanie tego modelu gitary z oryginalnym flagowym Fenderem, gdzie według recenzenta wypadły na równi. Można to usłyszeć tak często, że nie ciężko posądzić firmę o jakiś spisek marketingowy! Prawda jest taka, że gitary Harley Benton są naprawdę zaskakującej jakości. Ciężko nawet mówić o dobrym stosunku ceny do jakości, tutaj gitara po prostu wygląda, brzmi i czuć ją jakby kosztowała kilkaset złotych więcej, jeśli nie dwa razy tyle. Oczywiście, jako,że jest to gitara budżetowa, należy liczyć się z tym, że może być konieczna wizyta u lutnika w celu regulacji strun. W moim przypadku wystarczyło jedynie delikatnie obniżyć akcję strun i grała jak marzenie. Polecam z całego serca każdemu. Czy chcesz telecastera "w rezerwie" czy zaczynasz przygodę z gitarą, czy po prostu chcesz dobrą i fajną gitarę w dobrej cenie. Po prostu polecam

3F
Świetna gitara
3White Fangs 21.02.2023
Za te pieniądze to mistrzostwo świata . wykonanie w porównaniu z te 52 tez na plus. Pickupy są jasne i grają jak w prawdziwym Tele.
Drewno już nie jest takie ciężkie jak w te52

polecam

P
PP141 23.05.2023
almost the quality of classic vibe squiers, third of the price
highly recommend

w
bardzo piękna gitara
woker 28.06.2023
dostałem gitarę lekko uszkodzoną(2x2mm) jak gdyby upadła, i na dwóch kątach przed gryfem jest nieufarbowane(1x1mm) ale to ledwo widać i za taką cenę nie mogę narzekać. niektóre klucze troche mają rdze, ale dobrze się kręcą. kolor jest fajny, różowy, nie kremowy jak jest na stronie. jako moją pierwszą gitarę chciałem coś jasnego i pięknego, jeżeli szukacie coś oprócz standardowych kolorów polecam wszystkie modele HB 62