Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Środa, 15.05. a Czwartek, 16.05.
Świetna kabina
Atheist 28.09.2020
Niczym nie ustępuje od wielokrotnie droższych poza jakością wykonania, dobry sprzęt, dźwięk super, osprzęt wysokiej jakości, różnica pomiedzy 212 a 412 to chyba tylko masa na niekorzyść tej drugiej

n
212 Celestion V30 w tej kasie!!!
nawarro84 31.01.2023
Kolumne kupilem 10.2020r. do grania w domu, jest podlaczona do Peavey 6505 MH, oraz paru efektów w petli. Gra to naprawde dobrze, jest dynamika, kolumna narazie nigdy sie "nie pogubila". Wykonanie jest ok, tolex móglby byc lepszy, a sklejka grubsza (ma 2 cm grubosci, wiec nie jest zle, jest sklejka, a nie plyta pilsniowa) ale cena z czegos musi wynikac, nie oszukujmy. Uchwyty sa bardzo solidne, na uwage zwraca przyczepiona na rzep maskownica, fajny pomysl. Poza tym tam naprawde sa dwa Celestiony V30, co prawda Made in China ale kto teraz tam nie produkuje. Wedlug mnie za te pieniadze naprawde warto, bo raczej nic innego sie nie znajdzie w tak dobrej jakosci podzespolów i wykonania.

d
W tej cenie raczej bezkonkurencyjna
demogorgon2222 25.11.2022
Kolumna naprawdę fajnie wykonana, szczególnie uchwyty sprawiają solidne wrażenie. Przedni panel można bezproblemowo ściągnąć i założyć z powrotem bez obaw że coś się uszkodzi. Na mały minus tolex, który jest dość delikatny i łatwo się rysuje.
Dźwiękowo nie mam żadnych zastrzeżeń, w zasadzie to spodziewałem się, że będzie gorzej :)
Bierzcie, póki są!

P
Jedna z lepszych 2x12
PaiTe 23.08.2017
Bardzo dobra kolumna w tej cenie, praktycznie bez konkurencji. Glosniki vintage V30 robia robote i to w domu i to na koncertach. Jedynym minusem jest jakosc tolexu. Kolumna brzmi o wiele lepiej niz wyglada, ale tak na prawde nie ma sie do czego przyczepic jak za taka cene. Polecam wszystkim osobom szukajacym kolumny 2x12 która ma byc tania, dobrze brzmiaca i dzieki uchwytom latwa w przenoszeniu.

B
Potwór za grosze!!
Babokh 18.08.2018
Kolumna dla nagrywania prób i grania koncertów. Bardzo mocno sie zdziwilem ile dolu i "miesa" potrafi wykrzesac 2x12. Glosniki Vintage 30 robia cudowna robote - dzwiek jest czysty, klarowny a przy tym cieply. Bardzo ladnie wyeksponowany srodek (co jest podstawa w gitarze), zrównowazony bas i górne rejestry. W tym zakresie cenowym nie znajdziecie kompletnie NIC wartego uwagi. Dzieki kompaktowym wymiarom mozna ja transportowac samemu, aczkolwiek wazy swoje - co jest tylko i wylacznie zaleta.
Za: Przeciw:
-wymiary i waga
-glosniki Celestion Vintage 30
-ladne wykonanie
-cena do jakosci (bezkonkurencyjna)

L
Dobra jakość, w rozsądnej cenie.
LukiSkaj 29.08.2019
Używam amatorsko w sali prób, w połączeniu headem JCA22H i perkusją.
Brzmienia jakie mnie interesują to głównie rock-metal, w nich spisuje się w moim odczucie doskonale, cleany i crunche wystarczające (dla moich uszu).
Kolumna bardzo głośna i mimo braku adaptacji akustycznej w pomieszczeniu - nie jazgocze.
Wykończenie na dobrym poziome, obudowa stabilna, nic nie skrzeczy/trzeszczy. Gniazda dobrze spasowane, maskownica zdejmuje się z wystarczającym oporem.
Myślę, że to najlepszy wybór w kategorii cena-jakość.
Polecam!

Y
Brilliant bit of kit!!!
Yngvarr666 14.08.2021
Can't do much better for that kind of money. I use it with Joyo Atomic 20w Head and the sound is amazing. I'm buying another one for sure!!! Strongly recommended!!!

L
Jest ok
Losowynick 15.11.2022
Wszystko jest ok, solidne wykonianie, najlepsza budzetowa kolumna 2x12 vertical.

C
Cena czyni cuda
Cwiara 13.06.2023
Miałem zbudować samemu paczkę na V30. Przy tej cenie szkoda czasu. Świetna paczka!!

K
Super dźwięk ale tolex kiepski
Kristof92 11.01.2024
Dźwięk jest super, celestiony robią robotę.

Jedyny mankament to cienki tolex, który łatwo ulega uszkodzeniu.