Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Środa, 15.05. a Czwartek, 16.05.
K
Kanisz 28.07.2023
Gitara Hybrydowa Elektryczno Akustyczna Harley Benton Custom Line Nashville-Steel 3w1. Bardzo dobra gitara, Świetnie wykonana, i bardzo tania aż dziwne, że za tak niewiele można mieć tak dobrą gitarę z profesjonalnym brzmieniem i wyglądem. Stylowy wygląd łączący Klasykę z Nowoczesnością, duża dbałość o szczegóły. Ładny kolor z połyskiem. Mocna alternatywa i konkurencja dla profesjonalnych gitar z serii Acoustasonic marki Fender. Moim zdaniem jest to Gitara 3w1, ponieważ pozwala na granie: 1. jak na Gitarze Elektrycznej, 2. Można grać jak na Gitarze Elektro Akustycznej z prądem i 3. Można grać bez prądu jak na Gitarze Akustycznej, trochę ciszej niż na standardowej akustycznej ale głośniej niż bez prądu na Fender Acoustasonic Telecaster. Gitara bardzo dobrze brzmi na piecu / wzmacniaczu standardowym z efektem ZOOM najlepiej przy ostrym brzmieniu Rock i jeszcze lepiej na lampowym Peavey z dużą dawką Lead grając solówki Bluesa. Gitara dobrze brzmi i trzyma strój, łatwo się stroi i szybko daje się przestroić. Szybka realizacja zamówienia, Polecam!!! każdemu (początkującym, grającym i zaawansowanym / profesjonalnym gitarzystom) , nawet tym co już mają gitary, ponieważ jest warta tego aby ją mieć w swojej kolekcji. Polecam sprawdzić i samemu przekonać się osobiście. Super sprawa, idealna na prezent zarówno dla Chłopaka jak i Dziewczyny. Polecam Wam i Sobie sam i niech Gra Gitara a Wasze uszy duszy cieszy jej Muzyka... AvE :)

ML
świetna gitara typu all-in-one
Michał Lewandowski 15.09.2021
Doskonale wykonana gitara, gotowa do użytku bez jakichkolwiek regulacji. Świetne połączenia brzmienia elektroakustyka z ciepłym brzmieniem gitary elektrycznej