Fun Generation PL 108 P

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 8.05.
S(
Kompaktowa kolumna o dużych możliwościach
Slawek (Slajab) 18.04.2024
Ze względu na to, że do oceny brzmień tworzonych przeze mnie presetów potrzebowałem niedrogiego, ale dobrej jakości głośnika, który może współpracować z koncówką mocy jakiej używam, dokonałem przeglądu ofert tego typu kolumn.

Wybrałem model Fun Generation PL 108P, który jest jednym z kilku modeli w tej serii. Nie zawiodłem się. Pomimo małych rozmiarów zapewnia on bardzo przyzwoitą jakość dźwięku. Wbudowany 8 calowy głośnik w połączeniu z 1 calowym tweeterem bardzo ładnie pokrywa całe użyteczne z mojego punktu widzenia pasmo częstotliwości (od 90Hz do 18 kHz). Oprócz tego ma bardzo, jak dla mnie, elegancki design. Zaokrąglone kształty i niska waga robią swoje ze względu na łatwość transportu i przechowywania.

W celu uzyskania najlepszych efektów podczas odsłuchu dobrze jest ustawić głośnik mniej więcej na wysokości głowy ze względu na kierunkowość wysokotonowego tweetera. Jeśli się o tym pamięta to zadowolenie z brzmienia jest gwarantowane!!!
Głośniczek z powodzeniem umożliwi nagłośnienie koncertów w warunkach klubowych, podczas prób i ćwiczeń w domu.

Zachęcam do rozważenia zakupu tego modelu lub innych z tej serii.