Produkt będzie dostępny w ciągu kilku miesięcy
Produkt będzie dostępny w ciągu kilku miesięcy

Ten artykuł zostanie wysłany natychmiast po dostawie do nas. Niestety tym razem nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty wysyłki.

m
Wspaniały wybór dla nowoczesnych gitarzystów
mozartg 15.12.2023
EMG 57/66 Set LS G to zestaw przetworników gitarowych, który łączy w sobie nowoczesne technologie z klasycznym brzmieniem. Jest to wyjątkowy wybór dla gitarzystów, którzy szukają wszechstronności i wyrafinowanego dźwięku.

Dźwięk: Przetwornik EMG 57 jest zaprojektowany z myślą o zapewnieniu czystego, wyraźnego dźwięku z charakterystyczną jasnością, idealnym dla prowadzących partii gitarowych. Jego brzmienie jest często porównywane do klasycznych humbuckerów PAF, ale z dodatkową czystością i definicją. EMG 66, z kolei, oferuje ciepły, bogaty ton, który świetnie nadaje się do rytmicznych partii oraz solówek.

Wszechstronność: Ten zestaw jest znakomitym wyborem dla różnych gatunków muzycznych, od hard rocka po jazz. Możliwość precyzyjnego modelowania tonu sprawia, że przetworniki te są idealne dla gitarzystów, którzy poszukują wszechstronnego rozwiązania.

Montaż: Zastosowane w EMG 57/66 systemy quick-connect ułatwiają instalację, umożliwiając szybką i bezproblemową zmianę przetworników.

Wygląd: Zestaw EMG 57/66 LS G prezentuje się elegancko i nowocześnie, co dodaje estetyki każdej gitarze. Wykończenie w kolorze złotym nadaje luksusowego charakteru.

Jakość wykonania: Jak przystało na produkty EMG, zestaw 57/66 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i niezawodnością, co jest ważne dla profesjonalnych muzyków.
Podsumowując, zestaw przetworników EMG 57/66 Set LS G to doskonała inwestycja dla gitarzystów poszukujących kombinacji klasycznego brzmienia z nowoczesną technologią. Idealnie nadaje się do różnorodnych stylów muzycznych i jest łatwy w montażu, co czyni go atrakcyjnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.