Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Szerda, 8.05. és Csütörtök, 9.05. közt.
D
Kiváló full range láda!
DJ.Jana 11.08.2020
Ahol eddig bizonyított a 2 doboz, az kültéri hangosítások medence mellett (kb. 300 fő) és szabadtéri disco. Hamarosan beltéren is bizonyíthatnak :)
Kint a DJ módból music-ra kellett állítanunk, annyi mély hangot produkált a 2 láda. Az árát valóban meghazudtoló minősége van mind hangzásban mind hangerőben, jók a beállítási lehetőségei. A két bemenet a minihangosításokhoz pont elég. Monitor módban valóban minimális a gerjedés mikrofonnal. Mindenféle zenei stílus nagyon jól szól rajta, remek a hangképe. Használtam dB full range dobozokat de azokat mindenben felül múlja! Vedd meg!!! Nem fogsz csalódni! Nálam esküvőkön és rendezvényeken fognak dolgozni. Nem hittem volna magam sem, de tényleg elég a a 2db 300főig biztosan, ha teszel alá sub-ot akkor tuti ütős lesz! Nekem még nem kellett sub mellé. Nagyon hangos, kristálytiszta hangzás.

Z
Szép hangzás, kevés pénzért.
Zoli72 09.04.2022
Kis rendezvényekre lett lett ez a hangfal kitalálva. Nagyjából 100 főig. Ekkora rendezvényen tökéletes a helytállása. Ha nem elektronikus zenét játszó DJ vagy, sub nélkül is elég a mély. A magas nagyon szép, még egy kicsit több is, - alapbeállításnál, - a kelleténél. A menüben sokféle beállítás található, ha nem szélsőséges körülmények közt használod, tökéletesen be lehet állítani. Mobil felhasználásnál fontos, hogy viszonylag könnyű, egy ember is könnyedén felteszi az állványra. Nagyjából azt tudja, - személyes tapasztalat, - mint az ismert márka ZLX sorozat ugyanekkora tagja, de ez fele annyi pénzért. Bár szerintem ez hangerőben picit többet tud. A másik hamar limitel, ez nem. Kezdőknek kiváló választás!