Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Kedd, 7.05. és Szerda, 8.05. közt.
S
Szilike 23.09.2020
Rendelés előtt bizonytalan voltam, a színét illetően, hogy a megfelelő választás volt-e, élőben aztán kiderült, hogy sokkal menőbb, mint képeken, élénkebb (ez persze ízlés kérdése, de szerintem eltalálták az árnyalatot)!
Minden okés rajta, baromi kényelmes nyaka van, 5 másoderc alatt megszoktam. A test könnyű, állva is szuper, komfortos rajta játszani, nem húzza le az ember nyakát a nagy súly. Játékélménnyel kapcsolatba még; én személy szerint a gitár nyakát lehet, hogy ici-picit megcsiszoltatom hátul, mert izzadós a kezem, ezért a fényesen lakkozott felületen hamar "tapadóssá" válik.
Illetve hangszedőt még valószínű, hogy veszek bele majd egy felsőbb kategóriásat, mert stúdiózás előtt állok, ott pedig nem bízza a véletlenre az ember a soundot, de részemről ennyi lesz a tuning, és azt azért ne felejtsük el, hogy ez egy alacsony árkategóriás hangszer, tehát úgy gondolom, amit ennyi pénzért várni lehet, azt maximálisan (túl)teljesíti. Bátran ajánlom! ;)