Leider ist ein Fehler aufgetreten. Bitte wiederholen Sie diese Aktion später.
V
Świetne wiosło :)
Bardzo dobre wiosło :) Super wykończone progi, rewelacyjna robota lakiernicza. Wygodny gryf, podstrunnica i porządnie brzmiące przetworniki. Mam Ibaneza Prestige z Fishmanami i powiem szczerze że te Jacksony MM1 brzmią lepiej :) polecam !
0
0
Bewertung melden