Przedmiot dostępny w magazynie w ciągu około tygodnia
Przedmiot dostępny w magazynie w ciągu około tygodnia

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

JJ
Za tą cenę naprawdę warto!
Jerry Jorginsson 10.02.2024
Cześć!
Pękły mi niemal w tym samym czasie moje dwa crashe Zildijan ZBT i musiałem znaleźć szybko nie drogą alternatywę. Chciałem jednak pozostać przy brązie.
Ta blacha zastąpiła crasha 18" - specjalnie szukałem 17", bo z reguły w tym przedziale cenowym 18" nie brzmią dobrze. Zultan Z-series 17" crash już na próbkach brzmienia pod tym kątem się wyróżniał - na żywo okazał się strzałem w dziesiątkę. Zestawiłem go razem z Zultan RockBeat 16" i to połączenie też okazało się rewelacyjne - dwa wybuchowe crashe, odpowiednio szybkie i szkliste, ale nie za jasne, o różnym charakterze, ale wciąż pasujące do siebie. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony brzmieniem.
Na pewno będę każdemu polecał markę Zultan a szczególnie tego rewelacyjnego crasha. Pozdrawiam!