Zoom Q2n-4K

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 8.05.
z
świetna kamerka do alternatywnych ujęć
zwierzowiec 15.12.2020
Świetna kamerka za swoją cenę. Idealna do nagrywania prób, choć trzeba pamiętać, że to tylko 120db, więc zbyt dużych ciśnień dżwięku nie zniesie. W ciemnych pomieszczeniach brakuje iso, no ale.. Zasilanie na paluszki AA. Mając kilka kamerek można kombinować ciekawe ujęcia, np jako overhead na perkusją lub orkiestrą.

Super
Andrzej.P 29.01.2022
Super profesjonalna i przystępna cenowo kamerka. Polecam

B5
Baxx 5 28.02.2024
Dobra kamera do nagrywania zespołu czy innego występu muzycznego oczywiście jest trochę mankamentów jak na przykład potencjometr do ustawiania poziomu głośności które się przez nieuwagę rozkręcam albo za głośno albo za cichą ja użytkuje tą kamerę już kilka lat i używam jej jako drugiej lub zapasowej bo mam jeszcze jedną kamerę tej samej firmy tylko że wyższy model

G
Great camera for choir recording.
Greg_R 14.01.2021
Great camera for recording the choir performances. Perfect sound with very good video and wide angle. The only minus I see is that it needs good light to record, else you need to play a bit in the video software. Oweral I'm very satisfied with this camera