Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Środa, 15.05. a Czwartek, 16.05.
C
Bardzo dobry produkt!
CzarekMedia 01.12.2021
Jakość wykonania bardzo dobra. Funkcjonalność mnie pozytywnie zaskoczyła. Jedyne do czego mogę się przyczepić to:
(-) zastosowanie portu microUSB - o wiele lepiej by się spisał port typu B lub C
(-) dość ciężki w obsłudze interface i długi czas włączania urządzenia np po zaniku zasilania.
Szczególne pochwały za:
(+) możliwość zasilania z baterii
(+) możliwość jednoczesnego nagrywania multi-track na kartę SD oraz jako interface audio
(+) fajny bajer z możliwością podłączenia telefonu do dzwonienia z wykluczeniem efektu feedback
(+) zasilanie phantom
Fajnie się spisuje jako urządzenie do nagrywania "na setkę" w plenerze, czy do plenerowych transmisji na żywo.

E
Super
EDwardbd 04.01.2022
Małe studio domowe dla eksperymentatorów. Małe spotkania - kościół, konferencja, małe sympozjum. I to wszystko w jednym urządzeniu, genialne i nieskomplikowane.

G
L-8 Great for choir and instruments
Greg_R 18.08.2021
This is my 3rd device from Zoom (have already Q2N 4K & H2N). This time I was interested in some device that will allow me to record live performances of my choir with multiple tracks, but at the same time will work as live mixer. I did try my Livetrak l-8 during the easter and it worked better than I expected - excellent live sound with possibility to mix as I wanted and in addition to this great recordings. I trully recommend this device. My only suggestion is to have a powerbank or possibility to plug in to electricity, as alcaline batteries gives about 1h of power only.
+ great sound
+ live mixing & multi track recording at the same time
+ small size
+ 4 headphones outputs
+ charger is part of the set
- small time on batteries
TRULLY RECOMMEND!!!

GG
Rewelacyjny mikser
Gregg G 31.01.2023
W przystepnej cenie dostajemy solidnie wykonany, latwy i przejrzysty w obsludze mikser, swietna jakosc rejestrowanego dzwieku oraz wszechstronnosc tego urzadzenia daje spore pole do dzialania. Mozliwosc rejestracji pozawala na nagranie porzadnej jakosci materialu demo, a zapis na karcie SD jest bardzo komfortowy. Wbudowane efelty dopelniaja funkcjonalnosc miksera. Góraco polecam. Jestem bardzo zadowolony.