Dostępny za 4-5 tygodnie
Dostępny za 4-5 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

W
Zachwycony i rozczarowany
Waldex3379 18.04.2024
Dźwięk zachwyca mocą i jakością. Jednak po kilku godzinach grania odklejone magnesy w głośnikach basowych. Serwis w rozmowie telefoniczniej odpowiada że to jest uszkodzenie mechaniczne i reklamacji nie podlega. Komentarze na stronach serwisu dotyczą wielu takich przypadków. Kosz głośnika jest z tak cienkiej blaszki że powinno się go używać najwyżej do reprodukcji średnich tonów. Poza tym nigdzie w sieci nie znajdziecie parametrów żeby dobrać i wstawić porządny głośnik dobrej marki na aluminiowym koszu i bez obaw cieszyć się dźwiękiem i mocą. W moim przypadku pomógł klej dwuskładnikowy, dorobienie obejmy i dociśnięcie na stałe magnesu śrubami. Wykonanie skrzyni ze sklejki mega soldne i niespotykanie staranne. Gwarancja pewnie przepadła ale zestawy nadają się do użytku. A może kiedyś ktoś gdzieś napisze jakim głośnikem zastąpić te TSy. Nie kupiłbym ich po raz drugi.