Thomann E-Guitar Case ABS Single Cut

Szacowana dostawa pomiędzy Środa, 8.05. and Czwartek, 9.05.
x
Super case za normalne pieniądze
xArEs 28.08.2020
Kupiłem do Harleya Bentona SC550. Nie jest za ciężki, dobrze wykonany i ma schowek na drobiazgi. Do HB SC550 pasuje idealnie a więc do każdego LP będzie pasował. Za tą cenę świetnie wykonany case !!
Polecam !!!

Z
Fajny case
Zelek 10.01.2022
Doradzili mi eksperci thomann.de, po polsku, dobrali do nietypowej gitary. Nieco lepsze spasowanie zamknięć i byłoby 5/5, ale jakość też kosztuje, a za takie pieniądze - rewelacja, w tym obsługa.

J
Bardzo dobry i tani case
Johnny00 08.12.2023
Case pasuje do Les Paula, jest stosunkowo w niskiej cenie. Ma praktyczną przegródkę na najpotrzebniejsze rzeczy, w środku wyściełany materiałem nie niszczącym gitary. Klamry zapinają się bez problemu wraz z kluczykiem. Polecam dla osób szukających dobrego case w dobrej cenie

PP
Great Company
Piotrek Poland 23.08.2021
Case is strong comfortable. I don't regret buying it. I recommend to everyone. A great company that cares about the customer, I have never had any problem :)

S
Używam na codzień do ochrony Harley Benton SC 550
Slawko 17.06.2019
Świetny stosunek cena-jakość. Za przystępną cenę świetna ochrona instrumentu. Szybka dostawa, przesyłka bardzo dobrze zapakowana.

f
Good case in good price
fobloza 29.09.2022
Case look very good, does not look its price, it is well finished, the material are soft and look very good, in this price it's hard to find better product.

S
Super
Skidd11 30.07.2023
Szukałem kejsa do HB-SC550. 10/10 mój pierwszy twardy kejs.

T
Jakość przyzwoita
Termos 08.02.2024
Dobry stosunek jakości do ceny

P
Pyton023 09.03.2024
Good case for good price