Thomann E-Guitar Case BK Wood

Szacowana dostawa pomiędzy Czwartek, 16.05. and Piątek, 17.05.
h
hot_bade 12.09.2019
Case spełnia swoją rolę i w tej cenie ciężko jest narzekać, ale mimo wszystko wykonanie jest dość tanie, jeden z zaczepów nie trzyma, a zewnętrzny materiał jest wyjątkowo niskiej jakości. Niestety będę musiał zainwestować w coś porządniejszego niedługo.
Dobry na tanią gitarę, która bezpiecznie jeździ z miejsca na miejsce, ale nie nada się na dalszy wyjazd, gdzie liczy się niezawodność i bezpieczeństwo.

niedrogi i bardzo funkcjonalny
Anonimowy 09.06.2016
Zakupiony do gitary typu ibanez i uzywany przez nastoletniego gitarzyste do przechowywania w domu jak równiez do transportu na spotkania towarzyskie. Po roku nie widac duzych sladów zuzycia. Bardzo praktyczny. Polecam.
montaż

nie ma lepszej ochrony dla instrumentu w tej cenie
MichalR 22.01.2018
Uzywam do transportowania zamiennie:
Epiphone SG
HB telecaster
Washburn KC40

futeral dosc szybko sie obdziera z tolexu, w kilku miejscach odkleja sie podklejenie wewnetrze. Jednak za te cene spelnia swoja role w 100% chroni moje instrumenty w trakcie transportu.

PY
Bezpretensjonalny i skuteczny
Piotr Y311 27.10.2020
Bardzo dobry futerał. Estetycznie wykonany, mocny. Odpowiedni zarówno do domowego przechowywania gitary, jak i jej transportu.
W rzeczywistości prezentuje się znacznie lepiej niż na zdjęciach.
No i ta cena, która nie ma konkurencji!

j
OK
jaclok 04.07.2020
Spełnia w 100 procent swoje zadanie.

a
w tej cenie bardzo dobry case
aratig 04.01.2018
Moge sie jedynie przyczepic do wagi, troche za ciezki

j
trwały, niezniszczalny
janswiderski 19.07.2022
Kejs zakupiony w roku 2013. Używany był intensywnie przez następne 9 lat. Do dnia dzisiejszego pozostaje w stanie niemalże niezmienionym - nie licząc drobnych zadrapań. Zawiasy oraz zamki działają bezbłędnie.
Polecam!

JD
Wow.
Jerry D 11.02.2024
Solidnie wykonany case. Dobrze zabezpiecza gitarę. Pasuje do różnych typów gitar. Dobry futerał za niewielkie pieniądze. Do samolotu może bym go nie użył, ale wożąc gitarę samochodem dobrze ją zabezpiecza przed uszkodzeniem.

R
Futerał
Rogalik 30.07.2022
Świetny futerał, pasuje do większości gitar.
Polecam.

S
Super
Slonu 29.04.2024
Bardzo fajny wygodny i tani case