Superlux Eco 88 6pcs Pack

Szacowana dostawa pomiędzy Czwartek, 9.05. and Piątek, 10.05.
Am
AS music 03.10.2022
jeśli potrzebujesz mikrofonów dużo i w miarę dobre, ten zestaw jest bezkonkurencyjny. w porównaniu z sm58 wypada oczywiście słabiej brzmieniowo jest jaśniejszy, na pewno wypada diametralnie lepiej niż niskie modele shure różnica z sm58 jest na prawdę mała. idealnie nadaje się do szkół przedszkoli i na salki prób wszędzie tam gdzie użytkownicy nie szanują sprzętu. po pierwsze jest dość idioto-odporny po drugie jak spadnie czy w jakiś inny sposób się zepsuje, kompletnie nie żal.
Prowadzę salkę prób, nagłaśniam różne imprezy biorę je wszędzie gdzie potrzeba dużo mikrofonów w 2008 (sprawdziłem) kupiłem 2 paczki 12 szt przez 15 lat dość intensywnej eksploatacji zepsuły się z 12 - 2 lub 3 tyle samo zgubiłem więc dlatego kolejna paczka. Fajnie że nadal są
i to tak śmiesznie tanie w stosunku do jakości.

J
Polecam Serdecznie