Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Środa, 8.05. a Czwartek, 9.05.
PH
Mocne światło, mobilny i prosty w obsłudze zestaw
Pawel H. 25.01.2022
Posiadam dwa zestawy Stairville Stage TRI LED Bundle Extension.
Pierwszy kupiłem przed rokiem i sprawdził mi się rewelacyjnie (ponad 200 godzin świecenia od momentu zakupu i nie mam żadnych uwag). Drugi dokupiłem, ponieważ chciałem uzyskać symetryczny efekt ustawienia świateł na scenie (po dwóch stronach sceny po jednym zestawie Stairville Stage TRI LED). Światła można połączyć przez kabel DMX, więc efekt jest bardzo dobry. Światła są bardzo proste w obsłudze - ja steruję nimi poprzez pilot (Stairville IP Bar IR Remote) i korzystam z dostępnych wgranych programów automatycznych oraz trybu "Sound-to-Light mode").

Oświetlenie zasługuje też na pochwałę w kwestii mobilności - całość mieści się w sztywnym/twardym pokrowcu/walizce, który znajduje się w zestawie - światła wystarczy zdjąć ze statywu, włożyć do walizki i można jechać dalej.

Poza tym jestem jak zwykle bardzo zadowolony ze współpracy z sklepem thomann.de - obsługa profesjonalna, a realizacja zamówienia błyskawiczna.

MP
Polecam
Maciej PL 28.11.2018
Polecam produkt, uzywam kilka szt i od lat i dzialaja bezproblemowo. Jedynym minusem to w zestawie statyw, który sie rozlecial po paru uzyciach.