pro snake TPL 1,5 AA

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
PZ
Błogosławione zagięte końcówki kabla!
Pawel Z 16.02.2024
Ogólnie kabel jak kabel. Podłączasz i działa. Niewiele jednak jest modeli kabli do głośników z zagiętymi o 90 stopni wtyczkami. Jakaż to wspaniała oszczędność miejsca w pedalboardzie i w przypadku kolumny - przy ścianie! Taką kolumnę możemy postawić blisko ściany. Z etykiety produktu wynika, że kable Pro Snake to marka własna Thomanna. Na opakowaniu nie jest napisane gdzie kabel został wyprodukowany.
Uwaga! dla poszukujących krótszego kabla jest w ofercie Thomanna wersja 0,5 metra. Mi akurat potrzebna była wersja 1,5 m.

Dlaczego daję za całość 4 gwiazdki?
Za całkowity koszt zakupu. Za samą przesyłkę zapłaciłem dwa razy drożej niż kosztuje sam kabel. Rozumiem że jest to wyzwanie logistyczne, że firma obsługuje zamówienia z całej Europy i trzeba ujednolicić system przesyłu paczek. Chcę jednak zwrócić uwagę na fakt, że sprzedaż drobnych przedmiotów poniżej 10 euro znacząco by się zwiększyła, gdyby ich koszty wysyłki były niższe.

T
Good value for price
Totalq 14.11.2023
Good value for price. Quality is not as good as the more expensive cables, but there is not much to complain about.