Millenium MDT2S Drum Throne Sattel

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
K
Ogólnie ok
Kowal 19.04.2019
Największym plusem tego stołka jest jego ultra mała waga. To może nie kojarzyć się z jakością, ale tutaj jakość wydaje się być naprawdę ok. Nie ma wrażenia, że rozpadnie się w rękach. Siedzisko jest mocno twarde, ale nie można powiedzieć, że nie wygodne. Mam jeszcze miedzy innymi Tama 1srchair no to jest przepaść jeśli chodzi o miłe odczucia na tylnej części ciała :) Ale tak jak mówię, nie można powiedzieć, że jest nie wygodny.
W każdym stołku jaki miałem, jeśli występował problem niestabilności, dotyczył on elementu odpowiedzialnego za regulacje wysokości. Tam zwykle powstają luzy. I Ten stołek w tym miejscu jest ok, I prawie się udało gdyby nie dół stołka. Miejsce gdzie dolne poprzeczki od nóg łączą się z głównym trzpieniem jest konstrukcyjnie nie dopracowana. Jest luz na tej obręczy wokół trzpienia. Wystarczyło dać motylek ( śrubkę ) do dokręcania. Nawet ta obejma niby ma takie miejsce na śrubkę, ale zaślepione. Można sobie z tym poradzić, poprzez pogrubienie głównego trzpienia nawijając jakąś taśmę w tym miejscu by skasować luz.
Ogólnie godny polecenia no i bardzo lekki

o
ostiii 28.11.2018
Bardzo wygodny i stabilny stolek, mozna grac spokojnie 4-5h bez zmeczenia pleców