Marshall Origin 20H Head

Wysyłka spodziewana do dnia Wtorek, 30.04.
Mariuszo 07.08.2023
Kupiłem z myślą o użytkowaniu w domu. W tym zakresie wszystko działała jak oczekiwałem, pętla efektów, ogranicznik mocy, emulacja głośnika itd. Idealnie zgrywa się z pedalboardem i efektem Line6 Helix, ale ..

Oglądając filmy na YT można spodziewać się rasowego, marshallowego przesteru. To mnie zgubiło, wcześniej miałem okazję pograć na wzmacniaczu DSL-20 i chciałem mieć to samo brzmienie ale z większym ogranicznikiem mocy do mieszkania. Myślałem, że tutaj uzyskam to samo brzmienie, po prostu wpinając gitarę we wzmacniacz. Jednak aby uzyskać leadowy przester należy znacznie wzmocnić sygnał na wejściu. Mam gitarę z przetwornikami vintage i musiałem podbijać poziom na kompresorze o 20dB albo wręcz wstawić dodatkową kostkę z przesterem. Ja jednak chciałem mieć w pełni lampowy przester i tutaj padłem ofiarą własnej niewiedzy. Na szczęście, w Thomannie można zwrócić sprzęt i z bólem serca musiałem z tego skorzystać, bo wzmacniacz prezentował się wspaniale w pokoju.