Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Czwartek, 9.05. a Piątek, 10.05.
KV
Świetny klon klona
Konrad Voland 19.11.2020
Świetnie brzmiący przejrzysty overdrive.

Bardzo długo szukałem efektu, który będzie przejrzystym dynamicznym overdrive, pozostawi w brzmieniu dużo oryginalnego sygnału, delikatnie go przesterowując przy mocniejszym uderzeniu w struny. Tutaj znalazłem dokładnie to.
Efekt robi świetną robotę od zakupu jest w moim pedalboardzie jako efekt "always on", na stałe stał się częścią mojego brzmienia.
Co do rozpiętości możliwości brzmieniowych zaczyna się od delikatnego boosta, również subtelnie kompresując dźwięk, a kończy na dość wyraźnym przesterze.

W zdecydowanych za:
- sam wygląd i wykończenie, porządna metalowa obudowa, wszystko ładnie spasowane, żadnych trzeszczących potencjometrów, robi wrażenie bardzo wytrzymałego
- mały rozmiar - co jest na pewno ogromnym plusem w porównaniu do Klona na którym został oparty
- niski pobór mocy
- genialne brzmienie za dużo mniejszą kwotę w porównaniu do Klon Centaur

przeciw:
- nawet ze wszystkimi pokrętłami na max nie jest to potężny distortion ani overdrive, zawsze pozostaje dość subtelny jak na tego typu efekt. Z tego względu na pewno nie jest aż wielofunkcyjny, dla mocnych brzmień na pewno będziecie potrzebować jeszcze jednego efektu w swoim pedalboardzie.
- dostęp do baterii - wymagane jest odkręcenie tyłu obudowy

Efektu używam razem z wzmacniaczem lampowej Fender Princeton Reverb oraz gitarą Fender Jaguar z przystawkami Fendera Pure Vintage