Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Czwartek, 9.05. a Piątek, 10.05.
S
Bardzo dobre.
Szmoc 16.02.2021
Monitory są małe ale grają jak dużo większe. Aż nie chce się wierzyć że dźwięk płynie z tego maleństwa. W tym rozmiarze i za tą cenę to rewelacja. Jeśli ktoś ma niewiele miejsca i nie może postawić dużych monitorów to jest to coś dla niego. Bluetooth również działa sprawnie. Łączy się szybko i różnica między jakością połączenia kablem a bluetooth jest niewielka...pewnie dla większości nawet niewyczuwalna. Polecam!

m
Little monsters
mrmoon 09.10.2021
They are very loud. I mean VERY loud.

Sound is clean and dynamic, and mobility of this product it's impressive. That i said they are very loud?

Just be careful with power supply. Bad quality voltage can damage it.

Polecam
Anonimowy 22.09.2022
Bardzo dobre monitory. Używam amatorsko od kilku lat. Są lekkie, kompaktowe i bardzo poprawnie grają. Sprawiają bardzo dobre wrażenie względem rozmiaru.

Głośniki mają mocowania od spodu. Można wkręcić statywy mikrofonowe, super sprawa. "Wydmuch" niskich częstotliwości jest z przodu co niweluje problemy z akustyką pomieszczenia w pewnym stopniu. Jestem z nich bardzo zadowolony, przestałem używać wiekszych JBLów na korzyść iLoud.

Wada: bardzo uciążliwa rzecz to funkcja bluetooth, która jest na plus lecz głośniki automatycznie łączą sie z urzadzeniami typu laptop czy telefon i nie da się tego wylaczyć, nieprzemyślane.

Ogolnie jestem bardzo zadowolony i mogę polecić.

Jakość wykonania
Mrowka 09.08.2022
Dźwięk, mobilność na duży plus, jeśli chodzi o wykonanie, po półtora roku obudowa się delikatnie rozkleiła i głośnik zaczął trzeszczeć. Większy żal mam do obsługi firmy Thomann, w tej chwili czekam już ponad 8 tygodni na naprawę głośników. Osoby z którymi rozmawiam nie są mi w stanie odpowiedzieć, kiedy dostanę zwrot produktu.

R
Świetne monitory
Radek7 30.12.2019
Rewelacyjne do domowego użytku, dobrze zbudowane, super mobilne. Dobre jako drugie monitory do studia i alternatywnego odsłuchu.

l
Najlepsze głośniki biurkowe
luxpiotr 30.11.2023
To chyba najlepsza propozycja na biurko w małym pokoju. Nie są aż tak bezduszne jak inne monitory studyjne - jest tu trochę słodyczy i basu a przekaz nie jest suchy. Są lepsze od każdych głośników multimedialnych/komputerowych pod względem czystości, klarowności przekazu. Bas jest naprawdę idealny do słuchania muzyki w bliskim polu. W recenzjach nie kłamią, że ten dźwięk cię zaskoczy. Bardzo dobrze jest kreowany wirtualny środek - masz wrażenie, że możesz sięgnąć przed siebie ręką i chwycić wokalistę.
Mam to podczepione pod dac SMSL M500 mk3. Trzymam wszystkie ustawienia na flat bo w trybie desk już nie jest tak przyjemnie. Mam inteligentne gniazdko na pilota, więc wyłączam sprzęt właśnie pilotem.
Myślałem o Kanto ORA ale nie chciało mi się czekać na premierę w Europie. Myślę, że iLoud nie będzie gorszy. POLECAM

m
przestrzeń i bas - czyli to czego się obawiałem gra dobrze :)
mrowa64 10.12.2023
Monitory oddają dobrze przestrzeń i niskie częstotliwości jak na swoje gabaryty. Są głośne, a wrażenie przy ich odłuchu można porównać do 2 głośników jbl jeśli chodzi o głośność ;D