Harley Benton TE-90FLT Red Blast
Krótki czas oczekiwania (zazwyczaj 2-5 dni)
Krótki czas oczekiwania (zazwyczaj 2-5 dni)

Produkt został zamówiony i ma być do nas dostarczony w przeciągu kilku dni.

G
Kolejny strzał w 10!
Gashoo 03.04.2024
Moja 10 gitara z rodziny Harley Benton :) Każda posiada inny pickup, korpus, główkę, kolor, brzmienie. Teraz potrzebowałem gitary typu Tele z FilterTron style humbuckers... Powiem tylko tyle :p Jest wspaniała. Wygląd vintage z widocznymi porami drewna, ładne słoje i soczysta czerwień z czernią! Gryf bardzo, bardzo wygodny. Duży plus za gatunki drewna całego instrumentu. Zero ostrych progów. W dodatku przyjemna satyna. Stroi! Nie spodziewałem się aż tak dobrego brzmienia. Bardzo miła niespodzianka. Odwrócona główka jest świetnym pomysłem + gustownie wykonana. Mostek stabilny. Potencjometry pracują płynnie, skutecznie. Oryginalny, piękny instrument. 100% VINTAGE. Bawimy się razem często. Bardzo często! THOMANN -> bardzo dziękuję za świetny kontakt i pomoc. HARLEY Benton -> kolejna Perła w mojej kolekcji. BRAWO!!!