Dostępny za 15-19 tygodnie
Dostępny za 15-19 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

ST 62 Hot rod
Arek1976 07.11.2021
Mimo braku push/pull jak w opisie, jestem i tak zadowolony. Myślę, że to Thomann rozwiąże... Natomiast połączenie Alnico i ceramika daje naprawdę wielkie możliwości brzmieniowe. Jest to kolejny strat HB 62 i mimo, że grywam na różnych fajnych Squierach, LP i SG Stratach i Super strat Yamaha to pod Boss 50 w nie słychać różnicy. Tu nadmienię, że ustawiałem już z 10 HB strat i JB w różnych przedziałach cenowych i z górnej półki. Serwis T ustawia akcję na 2,oo mm, ale ma to znaczenie, bo przy agresywnej grze słychać brzdączki jak da się niżej - podziwiam przenikliwość T. Jak ktoś chce sobie ustawić akcje niżej, nie ma problemu. Parę drobiazgów z Thomanna porada od techników ze sklepu lub serwisu T lub YT i wszystko gra. Całościowo jednak 5 dla Thomana.

MW
dobry instrument nie tylko dla początkujących
Mirek Wolf 05.01.2024
Zakup trafiony w 10 tkę - nie spodziewałem się ,że za taką nisko budżetową kasę można coś takiego otrzymać . Gryf prosty .progi bardzo równo nabite , wypolerowane ,oszlifowane .Akcję strun ustawiłem do 2,25 na ostatnim progu .gdyż niżej już nie chciałem . Układ dobrze dobranych przetworników daje radę ,co w moim przypadku jest zdziwieniem bo zawsze wymieniam przetworniki na markowe .Oczywiście wielkie podziękowania dla Pana Michała Pawłowskiego za obsługę . Pozdrawiam Serdecznie

b
good guitar for the money and overall
bart6 14.06.2020
I play home, Is a good guitar, but frets need to polish some of them are sharp littlebit, sounds and looks good, for the money is a great deal.

r
robertste 02.02.2024
Dla początkującego ta gitara jest idealna. W tej cenie nie znalazłem lepszej nowej gitary. Czytałem różne opinie, obejrzałem kilka recenzji i ... nie żałuję zakupu. Gitara ustawiona, progi nie mają ostrych krawędzi, wystarczyło nastroić. Dostawa szybka, gitara dobrze zabezpieczona.
Jedyna rzecz która jest bez sensu tutaj to ruchomy most - nie ma się co łudzić przy tej cenie nie będzie działać, radzę zablokować, po za tym jest naprawdę dobry sprzęt za tą cenę.

m
love it
młodyW 17.02.2024
im in love with this guitar, for this price is briliant option, the humbucker sounds deep and strong, pretty good quality too