Harley Benton PowerPlant

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 10.05.
zasilacz do efektów
Blackpitafther 12.12.2021
w relacji ceny do jakości jest to bardzo dobrze zainwestowany grosz.

Bosman 24.11.2018
Bardzo dobry zasilacz, którego uzywam na codzien do zasilania setupu. Mam wlaczone wszystkie gniazda i pracuje pod pelnym obciazeniem. Nie mialem z nim zadnych problemów. Brakuje nieco lepszego filtrowania zaklócen z sieci elektrycznej. Niebieska dioda w dzien ledwie widoczna a w nocy swieci tak, ze nie da zasnac :-) Ogólnie Polecam

****
Po kilku miesiącach zasilacz zaczął "buczeć". Dźwięk ten jest głośny. Czasami moje kostki działały w zaskakujący sposób - pojawiały się nowe efekty... zaniki, chorusy... Wyszło na to, że zasilacz nie trzyma napięcia. Nadal działa ale czasami "słabnie". Obniżam liczbę gwiazdek.

v
Polecam
vittorio70 30.10.2022
Bardzo dobry zasilacz w jeszcze lepszej cenie :)

swietny
Anonimowy 07.11.2016
10/10 nie slychac duzych roznicy miedzy tym zasilaczem a zasilaczami po 5-6 stowek. Warty swej ceny i do tego pelno kabelkow daja :)

L
Niezły
LP66 28.06.2016
Jeśli chcesz używasz go z cyfrowymi efektami - to nie jest najlepszy pomysł - wyjścia nieizolowane.
A tak to w porządku.

j
Swietny do podlogi z efektami.
jac44 19.04.2018
Wreszcie koniec z rozgaleziaczami, zasilaczami i platanina kabli, wszystko czego potrzeba w jednym. Polecam!

MA
Super zasilacz w super cenie
Michał Anioł 30.03.2021
Użyty do kilku efektów. Doskonałym rozwiązaniem są dwa wyjścia 12v na prąd stały i zmienny.
Brak szumów.
Polecam.

D
Fajny zasilacz ale bez izolacji galwanicznej
Dgdd 26.08.2019
Niezbyt duży, dużo wyjść, czasem jak jest za dużo podłączone to buczy

Boro. 11.12.2017
PowePlant...przydatne i to bardzo,urzadzenie.Thoman jak zwykle niezawodny,szybko,sprawnie wszystko zalatwione.