Harley Benton Kahuna CLU-Bass Ukulele FL

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
k
Tani, amatorski bass
kubapal 09.11.2021
Instrument wygląda dobrze. Jest ładny i miły w dotyku.
Akustycznie brzmi nawet ciekawie, ale po podłączeniu do wzmacniacza bardzo dużo traci. Moim zdaniem nadaje się wyłącznie do użytku amatorskiego. Pick-up i preamp są niskiej jakości.
Wbudowany tuner jest przydatny, ale precyzyjne nastrojenie elastycznych strun jest bardzo trudne.

+ cena
+ wygląd
+ niezłe brzmienie akustyczne (ale ciche!)

- niska jakość elektroniki
- przeciętne brzmienie przez wzmacniacz
- trudność w nastrojeniu

b
nice bass
brobej 26.06.2023
Sounds good(when you set amp well you can get upright bass tone so big plus), quality of product is good, although fretboard is filled with fret markers not well(it does not affect playability), electronics are a bit noisy, but when you roll down treble to 0 and bass to half of range on instrument, then make some adjustments on amp to rebalance sound and noise is gone (also try swapping batteries). There is hard to make feedback from amp. Tuners are holding well. Long story short: good value for money