Dostępny za 1-2 tygodnie
Dostępny za 1-2 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

N
Naazetu 19.04.2021
Gitara bardzo dobra jak za tą cenę. Przyszła ze strunami D'Addario, więc nie z jakimiś pierwszymi lepszymi. Bardzo wygodnie się gra, nie ma żadnych przeszkód. Jedynym małym mankamentem są pickupy, które nie brzmią najlepiej, ale osoba kupująca, która nie gra profesjonalnie powinna się takimi zadowolić. Ogólnie za tą cenę bardzo fajna rzecz.

U
Bardzo dobra gitara
Ulot85 18.07.2022
Zawsze chciałem mieć w swojej kolekcji Explorera. W końcu po długim namyśle się zdecydowałem na Harley Bentona. Nie ma co ukrywać, że cena miała tu duże znaczenie. I przyznam, że jestem bardzo zaskoczony tym co otrzymałem. Ta gitara jest piękna!
Plusy:
- wygląda świetnie, naprawdę ładnie położony lakier, żadnych ubytków czy rys
- progi są ładnie wykończone (!) i równe (!)
- przetworniki dają radę, uważam, że dla 99,5% użytkowników naprawdę wystarczające; do metalu idealne!
- klucze trzymają strój bardzo dobrze
- gitara przyszła idealnie ustawiona - struny na optymalnej wysokości, nic nie brzęczy
Minusy:
- podstrunnica wymaga konserwacji, bo jest zbyt sucha i słabo pomalowana.
- struny stare, od razu do wymiany.

Ogólnie warto - bardzo udany zakup. Jako całość oceniam 5/5, mimo drobnych minusów, bo można je szybko zniwelować.

Sklep oceniam na 5+! Błyskawiczna i pancerna przesyłka!

F
Super
Fabian05 06.01.2021
Super gitara, jestem zadowolony.

K
W tej klasie Ekstra
Kuzguwu 30.11.2023
Jest zachwycony. Gitara gra jak i prezentuje się świetnie. Dawno nie miałem w rękach tak dobrze brzmiącego instrumentu w tej klasie cenowej

u
Bardzo ładna tania gitara.
ukidabek 14.02.2024
Ta gitara ma wszystko czego można by chcieć od gitary. Wygląd, przyzwoity hardware i dobre brzmienie! No i cena też bardzo dobra! Można by pokusić się o stwierdzenie, że za te cenę dostajemy więcej niż można by było się spodziewać.

Z
Polecam!
Zielo 15.02.2024
Gitara super i godna polecenia.

U
Urfubar 14.03.2024
Gra dobrze, ale ściąga strasznie na gryf i grając na stojąco trzeba walczyć o utrzymanie jej w odpowiedniej pozycji. Generalnie cena do jakości na +