Dostępny za 10-13 tygodnie
Dostępny za 10-13 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

k
Wygląda prawie jak oryginał, brzmi prawie jak oryginał, kosztuje ułamek ceny oryginału
kraq_pl 15.05.2023
Gitarę kupiłem pod wpływem recenzji Henninga z kanału Eytshpi42 na YouTube. Dostawa jak zwykle z Thomanna szybka i bezproblemowa.
Co do samego instrumentu:
+ konstrukcyjnie wykonany bez zarzutu, czuć solidne materiały
+ dźwięk bardzo klarowny, dźwięczny, nadaje się znakomicie do akompaniamentu i gry akordowej. Na samym początku miałem wrażenie małej ilości basu, ale z każdym dniem słyszę go więcej (być może kwestia aklimatyzacji drewna do moich warunków)
+ wbudowany preamp Fishmana daje radę, gitara po podłączeniu do wzmacniacza brzmi więcej niż przyzwoicie
+ bardzo wygodny gryf
+ progi równe i dobrze obrobione
+ gitara na ścianie wygląda jak milion dolarów (jedynie można przyczepić się do dosyć cienkiego lakieru i mocno nijakiego pickguardu)
+ fabryczne struny są bardzo dobrej jakości, nie trzeba od razu zmieniać
+ klucze precyzyjne, trzymają strój
+ ustawiona dosyć bezpiecznie (będę obniżał delikatnie mostek i siodełko, ale to tylko drobne korekty), ale grywalna od razu po wyjęciu z pudełka
- małe niedoróbki w wykończeniu (ślady kleju przy perłowych markerach na podstrunnicy, na krawędzi otworu rezonansowego itp.) w tej cenie jak najbardziej spodziewane
Podsumowując - za rozsądne pieniądze otrzymałem solidny od strony lutniczej instrument, który po drobnych korektach i wymianie pickguardu na coś zbliżonego do oryginału może naprawdę robić za bardzo dobrą alternatywę dla prawdziwego Hummingbirda.