montaż

stabilność

Gewa BS 25 Double Bass Bag 4/4

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 23.05.
P
PabloPiestrzeniewicz 09.01.2019
Kupilem ten pokrowiec w celu wozenia mojego basu komunikacja miejska (co tydzien, wiec dosc czesto i regularnie).

Zalety:
- przede wszystkim bardzo dobrze chroni instrument przed uderzeniami (przy podstawku pogrubiony material, tak samo na samym dole pokrowca, poza tym gruba warstwa pianki)
- jest stosunkowo lekki
- ma mase uchwytów i elementów, o których sie nie mysli, ale sie przydaja (z fajnych rozwiazan np. przerwa w suwaku na nózke, tak zeby nie przecierala materialu, albo specjalny pasek, który przypina sie do ramion, tak zeby ciezar basu rozkladal sie równomiernie na ramiona i plecy)
- wygoda, niesie sie go w sumie jak plecak
- wytrzymalosc. Jak wspomnialem jezdze komunikacja miejska, czesto w zlych warunkach atm. a pokrowiec utrzymuje wodoodpornosc, nie przeciera sie, ani nie pruje (po 3 miesiacach)
- rozmiar (miesci mój bas, który ma b. dluga menzure i dosc niestandardowy ksztalt)

Wady:
- cena, watpie, zeby w tym przedziale znalazlo sie cos lepszego to nadal b. duzy wydatek
- kólka, o dziwo, bardziej przeszkadzaja niz pomagaja - sa za male zeby wygodnie toczyc bas (trzeba go bardzo pochylic, poza tym teren musi byc równy)

Podsumowujac, duzo placimy, ale i duzo dostajemy. Jak ktos duzo korzysta z pokrowca, to mu sie oplaci.
montaż
stabilność