EV PL 35

Szacowana dostawa pomiędzy Środa, 15.05. and Czwartek, 16.05.
M-
Kompaktowy, budżetowy = potężny
Macka - Dirty Glass Studio 10.01.2022
Jak większość producentów i realizatorów standardowo załatwiam werbel Shurem SM 57. Z racji, że nie chciałem moodować SM57 w wariant granelli postanowiłem poszukać krótkiego mikrofonu do werbla. W szukaniu pomógł mi film na youtube z porównaniem tanich mikrofonów do werbla znajdujący się na kanale youtube thomann. Z firmę EV raczej do czynienia mam od strony kolumn PA niemniej sam filmik mocno mnie przekonał. Cena mikrofonu jest równie przychylna, a do tego Acid Drinkers używa mikrofonów EV w riderach o ile się nie mylę. Zamówiłem, mikrofon przyszedł. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie. Mikrofon mimo niewielkich gabarytów jest solidnie zbudowany . Dedykowany uchwyt do montażu na rimie werbla jest genialny (według mnie żaden inny producent nie wykonuje tego elementu, który naprawdę ratuje sytuacje gdy mamy na koncercie do omikrofonowania duży zestaw. Ok to test - podłączam, nagrywam w kilku ustawieniach one shooty werbla i nagle uświadamiam sobie, że za 85 EURO mam mikrofon, który brzmi jak mikrofony dwukrotnie droższe i ma nawet taką samą charakterystykę kierunkową! Genialny mikrofon i polecam z całą odpowiedzialnością. Mało, który producent wykonuje tak dokładnie i tak dobrze tak tani sprzęt.