Digitech Trio+ Band Creator

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 10.05.
e
Bardzo fajna zabawka
elblanco23 28.07.2020
Tysiące możliwości. Aż się chce wziąć gitarę do ręki i kombinować z ustawieniami. Kilka kawałków do mojego zespołu powstało podczas zabawy tym cackiem. Wbudowane efekty ma takie sobie ale zawsze można podpiąć własne. Dobry zakup, który daje dużo świeżości podczas codziennych ćwiczeń w domu, no i wspaniałe narzędzie do kreacji. Jeśli ktoś czuje znużenie gitarą i musi się zmuszać żeby brac instrument do ręki z Digitech Trio+ Band Creator nie będzie z tym miał dłużej problemu Mimo dość wysokiej ceny znakomity zakup, którego nigdy nie będę żałował.

K
Krzyś 17.01.2020
Świetne urządzenie dla gitarzysty solowego! Nie miałem jeszcze dużo czasu na przetestowanie i wykorzystanie wszystkich jego funkcji, ale jak dotąd jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia. Jeśli planujesz korzystać z tego urządzenia podczas występów na żywo prawdopodobnie powinien rozważyć tez zakup niedrogiego trzyfunkcyjnego przełącznika nożnego DigiTech FS3X, który zapewnia lepszą kontrolę urządzenia z poziomu podłogi dzięki czemu możesz trzymać Band Creator na półce/krześle pod ręką i nie schylać się do podłogi żeby wprowadzić zmiany ustawień. Bardzo polecam to urządzenie!

T
Lepszy niż looper
TwoPlusTwo 03.11.2019
Świetny do ćwiczeń i zapisywania pomysłów. Digitech Trio+ ma wbudowany looper, pozwala układać piosenki złożone z 5 cześci (refren, zwrotka, bridge, intro etc) i ponad to generuje partie basu i perkusji na podstawie akordów. Obsługa na początku wymaga przyzwyczajenia się, szczególnie synchronizowanie tempa miedzy partiami. Uważam, że to urządzenie jest genialne! Za to co oferuje to cena jest śmiesznie niska. W zestawie jest nawet zasilacz. Polecam każdemu gitarzyście.

Ł
Digitech Trio+ Band Creator - orkiestra w jednej kostce
Łukasz 07.10.2020
Sprzęt idealny do ćwiczeń i ew. domowych samotnych muzyków. Metronom spełnia swoją funkcję, ale ćwiczenie z zespołem jest nieocenione. W takiej sytuacji Trio+ jest niezastąpione. Obsługa jest prosta. Można układać i nagrywać sekwencje różnych partii utworu i w konsekwencji zagrać kilka utworów w całości. Polecam.

T
Bardzo przydatny
Tomek_W 31.08.2021
Jeśli grasz sam, to jest to idealne urządzenie. Nie tylko do układania kawałków, ale również do ćwiczeń, które dzięki temu mogą być ciekawsze.
Do każdego rodzaju muzyki coś dopasujesz. Jest naprawdę sporo do wyboru. Polecam z dodatkowym footswitchem.

K
TRIO+ Looper
Krisxx 19.02.2024
Naprawdę bestseller !
Looper wart każdego centa.
Zalety: Nie trzeba co do ułamka sekundy synchronizować nagrywania, a to zawsze doprowadzało mnie do pasji. Wystarczy "załadować, nacisnąć spust", wziąć oddech a potem nagrywać.
Do ćwiczeń... IDEAŁ. Opracowanie solówki, do konkretnego fragmentu, staje się prościną. TRIO+ podaje bit aż się zmęczysz.
Bardzo przypadły mi do gustu poszczególne interpretacje.
Można zagrać najbardziej prosty riff, a potem szukać rozwiązania stylu.
BARDZO, BARDZO POLECAM.

PY
Super!
Piotr Y311 07.01.2021
Żaden z członków zespołu nie spóźnia się na próby, grają równo i profesjonalnie. Nie narzekają na repertuar. Słuchają szefa. Sama przyjemność! :)

V
rewelacyjny do komponowania i akompaniowania
Valdoorf 07.04.2019
Digitech siegnal wyzyn tym efektem :)
mozliwosci przewyzszaja oczekiwania. Dodatkowo, jesli skorzystacie z dodatkowego oprogramowania, mozecie z dolaczonej karty SD wyjsc sciezki we formacie audio/midi, dzieki czemu mozna je pózniej obrabiac w zewnetrznym programie :)

J
trio +
JakubG 02.08.2018
Kupilem z zamierzeniem uzywania jako rozszerzony metronom. Super sprawdza sie do cwiczenia trudniejszych fragmentów. Mozemy "zaprogramowac" utwór w danym gatunku, pózniej zmieniac gatunki, tempo.
Majac pomysl na utwór mozna zapisac zwrotke, refren, bridge, zakonczenie. Nastepnie ustalic kolejnosc, ilosc powtórzen.
Super zabawa.
Nie nadaje sie do wystepów live. Brzmienie bebnów i basu - typowe midi jak z keyboardu...

P
Rewelacja - Digitech Trio+ Band Creator
PKgitara 17.09.2023
Wspaniałe urządzenie! sprawdza się do ćwiczenia w domu, ale również do komponowania i grania na żywo. Linia basu i perkusja potrafią inspirująco zaskoczyć. Możliwość podłączenia zewnętrznych efektów to kolejny plus. Łatwy w obsłudze. Warto dokupić Footswich. Szczerze polecam!