Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Kedd, 28.05. és Szerda, 29.05. közt.
BJ
Bee Jay Budai 03.08.2019
Ár/érték arány tekintetében a kategóriájának egyik legjobb terméke.
Viszont vannak korlátai: a hangzása kb. fél hangerőig nagyon kellemes, öblös mély hangokkal, viszont nagyobb hangerőn kissé kopogóssá válik a basszus és mosottak lesznek a közép és magas hangok is, mint ha kompresszálva lenne a zene. Viszont ha bekapcsoljuk a mélyvágó szűrőt, akkor "kinyílik" a hangja. A véleményem az, hogy sub ládával kiegészítve szól igazán jól. Még annyi, hogy a fogása nem igazán kényelmes és kicsit nehéz a méretéhez képest. A kialakítása viszont igényes, mutatós és elég masszív.

SM
A tökéletes 12" aktív hangszóró
Szabó Milán 10.03.2023
Többet ad mint várnád... kissebb koncerteken használjuk hangos gitárládák mellett és tökéletes hangnyomást, szép meleg alsó hangokat produkál késés nélkül... Kompakt mérete miatt ajánlom mindenkinek, aki nem akar cipekedni, de egy hatalmas és szép hangot szeretne. Kiválóan használható kontroll ládának nagyobb színpadokon. Én dob mellé is használom és minden mélyhang hallható a hangképben. Imádom.

S
Sense 09.09.2019
Megbízható, bevált széria. Évek óta hibátlan a Milan sorozat nálam.