kezelhetőség

Thon Universal Inlay 2U drawer

Szállítás megközelítőleg Szerda, 15.05. és Csütörtök, 16.05. közt.
DP
jó játék
DJ PALA 10.03.2021
Egy rack fiókba vettem, hogy a mikrofonoknak könnyen ki tudjam alakítani a helyét. Mivel ez csak egy rövid rack, szóval nem olyan mély, ezért ketté vágtam így akár két külön elrendezést is ki tudok alakítani ebből a termékből. Köszönhetően az előre bevágott rácsozásnak, könnyen ki tudtam jelölni, hova mit szeretnék tenni. Jelenleg egy vezetéknélküli mikrofont, két SM58-at, 2 Tbone EM800, és egy vezetéknélküli mikrofon receiver fér el benne, de ha jobban tetriszezik valaki, biztos még beférne 1-2 kisebb mikrofon. Kicsit macerás volt, mire rájöttem, hogy lehetne jól kialakítani, de aztán meg lett a technika. Elsőnek el kell egymástól választani a kis szivacs oszlopkákat, függőlegesen lefele olyan méretben mint a mikrofon, majd egyszerűen kitépni olyan mélységben, hogy elnyelje a mikrofont és be tudjam csukni a fiókot. Így kb minden sikban befér, simán tudom használni a fiókot, tökéletes választás volt. :) Mivel ketté vágtam így tudom akkor is használni ha mondjuk nem kell a fejmikrofon, de kell még ének mikrofon, akkor azt is tudom vinni. Ajánlott termék! :)
kezelhetőség