Thomann Rack Case 4U Shallow

Szállítás megközelítőleg Csütörtök, 2.05. és Péntek, 3.05. közt.
t
Használat kérdése
totti248 23.03.2020
Amennyiben minden nap használnád akkor nem túl jó választás. Annyit nem véd a műanyag ház, illetve a zárószerkezetek is kopásra alkalmasak (van egy régebbi 3U-s verzióm, tapasztalatból mondom, ezé nyilván még jó). VISZONT! Ha hétvégente viszed magaddal, vagy alkalomszerűen, több mint elegendő. Könnyű és jól kezelhető a két oldali sín és a két fogantyú miatt.

V
Összefogja a cuccokat
Video100 09.09.2022
Nagyon jó megoldás arra, hogy a rakcbe építhető eszközöket egyben tartsa. Szállításnál illik odafigyelni rá, mégis csak műanyag, de nem is a dolga, ami egy "atombiztos" racknek.

Az elő- és hátapon lévő furatok helyét nem tudtam megfejteni. Az 1U magas eszközökhö minden a helyén van, de ha el szeretném tolni valamelyik irányba a tálcát, csak az egyik csavar tekerhető be.

SA
Szenderák Attila 08.03.2019
Rövid id? után a zárókapcsok kitágulnak és kis üt?dés hatására kinyílnak.
Ár/érték arányában jó választás.

K
Célnak megfelel
Kristofroman 15.12.2023
Xair 12-höz vettem, és két vezetéknélküli mikrofon adóvevőjéhez, Pont belefért minden, még a routerem is hátulra, Egyetlen hátrányom a rackel, hogy a tetején lévő müanyag kialakitásnak köszönhetöen, nem nagyon lehet rá pakolni, pl. laptopot, mert lecsúszik, nem stabil..Ennek ellenére megvoltam vele elégedve.

s
4U Rack
szentgaltv 15.10.2018
Jó min?ség és olcsó ár

l
liebgab 08.09.2019
Ideális a tabletes pár U magas pultokhoz!