megszólalás

Rövid várakozási idő (2-5 nap) után szállítható
Rövid várakozási idő (2-5 nap) után szállítható

A terméket már megrendeltük, a következő napokban fog megérkezni hozzánk.

Mv
Olcsó és jó
Meg vagyok elégedve 15.01.2023
Ez egy nagyon jó kis hangszer. Nem is drága és nagyon jó. A megszólalásról csak annyit érdemes tudni, hogy nem olyan telt mint egy 4/4 vagy 5/4 tuba, érződik, hogy ez egy 3/4 tuba. A 7.5 kg-os tömegével kényelmet biztosít játszáskor, de a hangján csak minimálisan érződik, hogy ez egy kis méretű hangszer. Ezen kívül nagyon tetszik a tónusa, és az hogy könnyen kezelhető.
A billentyűk és a tolócsövek nagyon jól működnek, egyáltalán nincs semmilyen problémája. A lakkozás is nagyon szép, és a hangszer egész felépítése is jól ki van találva.
Egy dolog, amit hiányolok, hogy nem küldtek vele egy pántot sem, amivel rögzíteni lehetne játék közben, ezt kell külön vásárolni mellé.
Tudom ajánlani kezdőknek, vagy akár hivatásos zenészeknek is második hangszerként.
megszólalás