the t.racks Power MS6

Szállítás megközelítőleg Szerda, 15.05. és Csütörtök, 16.05. közt.
l
Nagyon hasznos cucc
lukacspeta 11.02.2021
Nagyon praktikus a stúdióban. Külön körön vannak a stúdió hangfalak, külön a digitális keverő (aminek nincs kapcsolója), a stúdió lámpák, a videó-rendszer stb. Nagyon jó érzés, hogy pillanatok alatt "feléleszthetem" a szükséges cuccokat anélkül, hogy át kéne rágnom magam a kábel-rengetegen. Amilyen egyszerű, olyan hasznos cucc.

S
Nagyon jó, bár nem értem.
Spatcc64 10.11.2022
Elengedhetetlen termék egy studioban! Nagyon hasznos ha több olyan outboard is van, ami nem kapcsolható az előlapjáról. Akivitelezés azért csak 4 csillag, mert nemigazán értem a betápkábel oldalsó kivezetését. Egy oldalfallal rendelkező rackbe nagyon törik a kábel, és behejezni sem egyszerű. Simán lehetne a hátlapján! ettöl függetlenül egy hasznos, és jó termék!